Фламінго -
п′ятисекційний п′ятисекційний п′ятисекційний п′ятисекційний п′ятисекційний п′ятисекційний
п′ятисекційний
житловий комплекс житловий комплекс житловий комплекс житловий комплекс житловий комплекс житловий комплекс
житловий комплекс
, що знаходиться в красивому місті Ірпені. Повне забезпечення комунікаціями, розвинена інфраструктура,
комфортабельне і комфортабельне і комфортабельне і комфортабельне і комфортабельне і комфортабельне і
комфортабельне і
респектабельне житло респектабельне житло респектабельне житло респектабельне житло респектабельне житло респектабельне житло
респектабельне житло
- це лише частина переваг комплексу.

Житловий комплекс Фламінго складається з 5 п'ятиповерхових будинків, що утворюють невеликий, затишний комплекс. Назва цього комплексу у багатьох асссоціюється з відпочинком, красою, елегантністю та вишуканістю. Саме так і виглядають ці затишні акуратні будиночки. Серед вічнозелених сосен вони виділяються острівцями свята, додаючи яскравих фарб в будь-який день.

Цегляні стіни цих будівель гарантують, що в теплу пору року в квартирах буде прохолодно, а в холодну пору - тепло і комфортно. Наявність сучасних комунікацій, відповідність сучасним вимогам інженерно-технічних мереж та матеріалів, облаштована територія - це далеко не всі переваги даних будинків. У кожному з будинків спроектовано невелику кількість квартир: на Гостомельському Шосе, 12 - 36 шт; Гостомельському Шоссе14-16 - 41 шт; Гостомельському Шосе, 18 - 45 шт; Гостомельському Шосе, 19а - 22 шт; Гостомельському Шосе, 20 - 20 шт. Зручна транспортна розв'язка дозволить швидко добиратися до будь-якої точки Ірпеня, а також з комфортом - до найближчих станцій в столиці.

Інфраструктура мікрорайону досить розвинена, а це значить, що все найнеобхідніше є поблизу: магазини і кафе, медичні установи та аптеки, школи і дитячі сади. Житловий комплекс Фламінго - це ідеальне місце для тих, хто цінує спокійне і розмірене життя в передмісті. Ну, і безумовна перевага - це статус курортної зони, в якій знаходиться місто Ірпінь.