Парковий - елітний комплекс, розташований на території однієї з паркових зон міста Ірпеня.
Неординарність, елегантність і Неординарність, елегантність і Неординарність, елегантність і Неординарність, елегантність і Неординарність, елегантність і Неординарність, елегантність і
Неординарність, елегантність і
престиж престиж престиж престиж престиж престиж
престиж
- його відмінні риси.

Житловий комплекс Парковий будувався з думкою про красиве, елегантне, престижне місце, в якому із задоволенням оселяться всі ті, хто цінує комфорт, красу, естетику, чистоту архітектурних ліній, гармонію і прекрасне місце розташування - курортну зону в передмісті Києва. Одне із завдань, яке ставилося перед архітекторами, що створювали проект житлового комплексу Парковий - дуже природньо і безпосередньо вписати житловий будинок в навколишній ландшафт і флору. І це завдання було виконане на вищий бал. Здебільшого такого ефекту вдалося досягти завдяки тому, що секції житлового комплексу мають різну поверховість, грамотно підібрані оздоблення і кольорова гамма фасаду, при цьому будинок сучасний і не має обтяжуючих зовнішній вигляд надмірностей.

Особливу увагу в цьому проекті приділено тому, щоб будинок максимально потопав у зелені, а тому для цього проекту була розроблена спеціальна програма озеленення. Внутрішні дворики виконані так, щоб можна було комфортно переміщатися, а викладені брущаткою доріжки, вабили прогулятися тихим вечором і подихати свіжим курортним повітрям.

Парковий - це
виключно виключно виключно виключно виключно виключно
виключно
якісні матеріали якісні матеріали якісні матеріали якісні матеріали якісні матеріали якісні матеріали
якісні матеріали
з відповідністю високим технічним вимогам і стандартам

Частина житлового комплексу Парковий, що знаходиться по вул. СЕВЕРИНІВСЬКА, складається з 5 будинків, які мають поверховість від 6 до 11 поверхів. Загальна площа цього комплексу складає 14908,18 м². У цій частині комплексу побудовано 315 квартир.

Друга частина житлового комплексу Парковий, яка знаходиться по вул. Натана Рибака побудована з 4 одинадцятиповерхових будинків. Площа цієї частини комлексу становить 20000 м², з кількістю в 312 квартир.

Планування виконано таким чином, щоб створити власне затишне родове гніздо, яке буде повністю відповідати смакам, звичкам і перевагам господарів. Щоб в таку квартиру було приємно повертатися після трудового дня, а гості завжди були раді заглянути до вас "на вогник".

Парковий - це
прекрасна прекрасна прекрасна прекрасна прекрасна прекрасна
прекрасна
інфраструктура, інфраструктура, інфраструктура, інфраструктура, інфраструктура, інфраструктура,
інфраструктура,
яка задовольнить найвибагливішого жителя

Якщо враховувати той факт, що житловий комплекс Парковий відноситься до категорії елітних, то, відповідно, слід очікувати високого рівня і якості інфраструктури і в самому комплексі та поблизу. І такі очікування повністю виправдовуються.

Так сім'ї з маленькими дітьми високо оцінять той факт, що на території комплексу є спеціальний дитячий майданчик, обладнаний з урахуванням всіх необхідних норм безпеки, що гарантують максимальний захист навіть для самих жвавих пустунів.

Люди, які активно займаються спортом і люблять підтримувати фізичну форму знайдуть у дворі спортивний майданчик, де встановлені тренажери для всіх груп м'язів. Таким чином в теплу пору року можна з величезним задоволенням займатися на свіжому повітрі, а не в тренажерному залі, навіть якщо він найкращий.

Супермаркет і кафе завжди забезпечать вас свіжими продуктами, привітним прийомом і хорошим асортиментом.

У разі, якщо виникнуть які-небудь проблеми, пов'язані зі здоров'ям, до ваших послуг на території комплексу знаходиться амбулаторія сімейної медицини та стоматологія, куди ви можете звернутися з тією чи іншою проблемою.