Ірпінські Липки -
шестисекційний шестисекційний шестисекційний шестисекційний шестисекційний шестисекційний
шестисекційний
житловий комплекс житловий комплекс житловий комплекс житловий комплекс житловий комплекс житловий комплекс
житловий комплекс
, що розташований в місті Ірпені в 15 км від Києва. Повне забезпечення комунікаціями, розвинена інфраструктура,
комфортабельне і комфортабельне і комфортабельне і комфортабельне і комфортабельне і комфортабельне і
комфортабельне і
респектабельне житло респектабельне житло респектабельне житло респектабельне житло респектабельне житло респектабельне житло
респектабельне житло
- це лише частина переваг комплексу.

Розташування в курортній приміській зоні Києва, велика територія комплексу з власним парком, близькість хвойного лісу і найкрасивіших озер - все це привабило в цей комплекс поцінювачів комфортного життя.
Високі показники екологічності навколишнього середовища, які є більш сприятливими, ніж в галасливому мегаполісі, дозволяють жити, не піклуючись про проблеми забрудненості довкілля, перевантаженості доріг і насиченості шумом.

Додатковий бонус - помірна цінова політика на квадратні метри при високому рівні якості.

Навколо комплексу розташований мішаний ліс з переважанням соснових дерев, неподалік знаходяться мальовничі озера, на березі яких можна відпочивати з сім'єю або друзями. Поцінювачі здорового способу життя оцінять можливість ранкових або вечірніх пробіжок лісовими стежками.

Ірпінські Липки - це
виключно виключно виключно виключно виключно виключно
виключно
якісні матеріали якісні матеріали якісні матеріали якісні матеріали якісні матеріали якісні матеріали
якісні матеріали
, що відповідають високим технічним вимогам і стандартам

Ірпінські Липки - це шестисекційний житловий комплекс. Загальна площа якого становить 12668,91 м². Розроблений архітекторами проект дозволив побудувати 231 квартиру, в яких із задоволенням і комфортом проживають сім'ї різного віку. Це молодь, яка оцінила якісну екологію, сприятливу для малюків, це і більш старше покоління, якому до душі розмірений ритм життя Ірпеня і помірна завантаженість автомобільним транспортом.

Але всіх покупців квартир в Ірпінський Липках об'єднує безсумнівно одне - вони вибрали дуже якісне житло. У будинку проведено роботи по шумо- і теплоізоляції, що забезпечує комфортну температуру в будь-який час року і виключає шум і інші звукові вібрації, що доносяться з сусідніх приміщень. Сучасна система опалення дозволить радіти теплу і комфорту, коли за вікном лютують морози і негода. Сучасні, якісні та надійні інженерні комунікації - це запорука того, що ви будете знати, що в будинку є сантехніки, електрики і інженери, але вам не доведеться знайомитися з ними особисто в екстрених ситуаціях.

Ірпінські Липки - це
прекрасна прекрасна прекрасна прекрасна прекрасна прекрасна
прекрасна
інфраструктура, інфраструктура, інфраструктура, інфраструктура, інфраструктура, інфраструктура,
інфраструктура,
яка задовольнить найвибагливішого жителя

Інфраструктура - це фактор, який є третім за важливістю при виборі житла, після якості матеріалів, що використовуються при будівництві, та ціни. Від того, наскільки облаштований житловий комплекс, залежить комфорт його мешканців.

Стосовно інфраструктри Ірпінські Липки - ідеальний комплекс. На території ви знайдете зручні парко місця, де можна розмістити власний транспорт, який є у більшості жителів передмістя, які працюють в столиці. Ті, хто ще з якихось причин не обзавівся власним транспортом, оцінять зручну транспортну розв'язку, що дозволяє швидко дістатися до найближчого метро в місті Києві, скористатися приміською електричкою.

У пішій доступності є школа, дитячий садок і медичні установи, це означає, що питання з освітою і медичною допомогою не є критичним. На території самого комплексу також є продуктові магазини, кафе, салон краси. Сам мікрорайон активно розвивається, а отже найближчим часом буде з'являтися все більше магазинів і організацій, що надають послуги населенню та додають життю необхідну нотку комфорту.